Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Knihovna prodloužila výdejní dobu

Bezkontaktní půjčování v Městské knihovně T. G. Masaryka.

Městská knihovna T. G. Masaryka v Šumperku prodlužuje v úterky provozní dobu bezkontaktního půjčování knih. Chce tak umožnit výpůjčku knih i lidem, jejichž pracovní doba jim to zatím nedovolovala. Od pondělí 25. ledna proto bude platit tato otevírací doba: po, st, čt, pá 8.00 – 15.00, út 8.00 – 17.00.

Zájemci si knihy mohou objednat třemi způsoby:

  • v online katalogu knihovny, po přihlášení do svého čtenářského konta

  • telefonicky: půjčovna pro dospělé (583 214 588), půjčovna pro mládež (583 550 431)

  • emailem: pujcovna@knihovnaspk.cz (kromě seznamu musí objednávka obsahovat jméno čtenáře a číslo průkazu)

„V případě objednávky přes katalog a prostřednictvím elektronické pošty je třeba počkat na potvrzující email. Teprve poté se vydejte do knihovny. Zazvoňte na zvonek PŮJČOVNA a nahlaste vaše jméno a číslo průkazu. Knihovnice vám objednané knihy nachystá na stůl pod schody a odemkne dveře. Vyčkejte, až se vzdálí, ideálně asi 10 sekund, vejděte a vyzvedněte si knihy, poté knihovnu neprodleně opusťte. Nevstupujte, prosím, dovnitř, pokud je před vámi jiný čtenář,“ informovala o pravidlech bezkontaktního půjčování ředitelka knihovny Kamila Šeligová.

Lidé si mohou vyzvednout i rezervace odeslané před uzavřením knihovny v prosinci. Poplatky se budou hradit až po otevření knihovny.


Vytvořeno 25.1.2021 7:43:25 | přečteno 1018x | singerova
load