Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Knihovna je zavřená, chystá videosérii

Logo Městské knihovny T. G. Masaryka Šumperk

Z důvodu vládního nařízení ze dne 21. října, jsou všechny prostory knihovny pro veřejnost od čtvrtku 22. října do odvolání UZAVŘENY. Všechny výpůjčky byly o 30 dní automaticky prodlouženy.

Knihovnice zvou čtenáře ke sledování videosérie, jejichž obsahem budou různá čtení, která měla proběhnout v rámci literárního a filmového festivalu Město čte knihu 2020. Středobodem festivalu je Malý princ spisovatele Antoine de Saint-Exupéry

„Na čtení se všichni účinkující pečlivě připravovali, byla by proto velká škoda jejich práci světu neukázat,“ pozvala na facebookové stránky Městské knihovny T. G. M. její ředitelka Kamila Šeligová.

První díl videosérie bude zveřejněn ve čtvrtek 22. října v 18 hodin. Knihovna věří, že se čtení bude líbit a uvítá každou reakci.

Antoine de Saint-Exupéry: „Nic nemá smysl, jestliže jsem do toho nevložil své tělo a svého ducha.

the little prince 2476434 1920


Vytvořeno 22.10.2020 10:58:24 | přečteno 539x | singerova
load