Knihovna bude hostit Den pěstounství

Ilustrační obrázek   rodina

Zvažujete, že se stanete pěstouny? Chcete zjistit, co tato problematika přináší? Všechny informace na toto téma se můžete dozvědět na Dni pěstounství, který se uskuteční ve středu 8. září v Městské knihovně TGM v Šumperku.

Na programu, jenž je plánován od 15 do 18 hodin, jsou videoprojekce, beseda s odborníky na pěstounskou péči, osobní setkání s dlouhodobými pěstouny i s pěstouny na přechodnou dobu. Zájemci budou mít také možnost individuální konzultace s odborníky.

Vstup na akci, kterou pořádá Městský úřad v Šumperku, oddělení sociálně-právní ochrany dětí a prevence se sídlem v Lautnerově ulici, je zdarma.

Den pěstounství   plakát

Vytvořeno 3.9.2021 11:39:03 | přečteno 462x | singerova