Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Knihovna bude hostit Den pěstounství

Ilustrační obrázek   rodina

Zvažujete, že se stanete pěstouny? Chcete zjistit, co tato problematika přináší? Všechny informace na toto téma se můžete dozvědět na Dni pěstounství, který se uskuteční ve středu 8. září v Městské knihovně TGM v Šumperku.

Na programu, jenž je plánován od 15 do 18 hodin, jsou videoprojekce, beseda s odborníky na pěstounskou péči, osobní setkání s dlouhodobými pěstouny i s pěstouny na přechodnou dobu. Zájemci budou mít také možnost individuální konzultace s odborníky.

Vstup na akci, kterou pořádá Městský úřad v Šumperku, oddělení sociálně-právní ochrany dětí a prevence se sídlem v Lautnerově ulici, je zdarma.

Den pěstounství   plakát


Vytvořeno 3.9.2021 11:39:03 | přečteno 462x | singerova
load