Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kino Oko začíná promítat

Logo kina Oko v Šumperku

Ve čtvrtek 27. května spustí kino opět promítací stroje. V plánu jsou premiéry, Oscarové snímky, koncert i promítání pod širým nebem.

„Provoz kina zahajujeme promítáním v rámci Džemfest filmové scény. Na programu bude hudební film o skupině The Tap Tap Postiženi muzikou. Následovat bude snímek oceněný Zlatým Medvědem na Berlinale Smolný pich aneb Pitomý porno,“ zve na znovuotevření kina Kamil Navrátil, ředitel kina Oko a zároveň doplnil, že promítání začíná v 18 hodin.

V pátek 28. května nabídne Oko Oscarový snímek Chlast, který si zlatou sošku odnesl za nejlepší cizojazyčný film. Dalším snímkem bude debut Viggo Mortensena Ještě máme čas.

„V červnu se vrátíme k divácky atraktivnímu programu, který jsme již uváděli loni v září, myslíme si, že návštěvníky opět přitáhne. Tyto filmy se navíc chystáme promítnout v zahradě kina. V pondělí 7. června uvedeme film Connection šumperského tvůrce Jana Žůrka a jesenické filmy Jana Barančíka. Začátek promítání je stanoven na 20.30 hodin. V pondělí 21. června si na zahradě promítneme pohádku Princezna zakletá v čase, která se natáčela v nedalekém Sobotíně,“ upřesnil filmovou nabídku Kamil Navrátil.

„Diváci se můžou těšit na řadu dětských filmů, filmový klub nebo koncert ve zbrusu novém koncertu Bon Jovi From Encore Nights!, bližší informace k programu zveřejňujeme postupně na webu kinosumperk.cz. Předpokládám, že v době otevření budeme mít více jasno v tom, jaké podmínky pro vstup budeme společně s návštěvníky muset splnit,“ dodal šéf kina.


Vytvořeno 22.5.2021 | přečteno 1249x | singerova
load