Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kam pro oběd či večeři? Vytvořili jsme seznam

japanese food 2199962 1920

Chodíte do práce a nestíháte vařit? Netušíte, která restaurace je otevřená, která má výdejní okénko nebo jídlo rozváží a zda lze platit kartou? Pracovnice Informačního centra Šumperk vytvořily seznam, který vám na všechny tyto otázky odpoví. Pokud některá restaurace v seznamu schází nebo chcete údaje upravit, telefonujte, pište na: 583 214 000, e-mail: ic@sumperk.cz. Seznam budeme každý den aktualizovat. Dobrou chuť!

Restaurační zařízení   29 10

asparagus 2169305 1920Vytvořeno 23.10.2020 13:54:49 | přečteno 1101x | singerova
load