Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

„Ježíšci“ vzali strom útokem

strom3

Strom splněných přání, který stojí v informačním centru na Hlavní třídě, je již značně prořídlý. Ze zhruba osmi desítek přání jich zbyly týden od spuštění akce už jen tři desítky. Ti, kdo chtějí splnit přání opuštěným dětem nebo holčičkám a klukům ze sociálně slabých rodin, by si měli pospíšit.


Každé přání má přiděleno pořadové číslo. Kdo si bude chtít přání zadat a stát se „ježíškem“, napíše na e-mail ic@sumperk.cz. Pracovnice informačního centra výběr následně potvrdí. E-maily se zpracovávají pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.30 hodin.

Zabalené dárky je třeba odevzdat nejpozději 13. prosince, aby mohly zůstat nějakou dobu v karanténě, než budou předány dětem.

 Více informací a přáníčka dětí jsou zde.


Vytvořeno 21.11.2020 | přečteno 621x | singerova
load