Jaký máte názor na současný kamerový systém města Šumperka? Hlasovat můžete do konce letošního roku.

sumperk1

Město Šumperk zvažuje podání žádosti o státní účelovou dotaci na obnovu, popř. rozšíření kamerového dohlížecího systému města Šumperka. Z tohoto důvodu si Vás dovolujeme oslovit s žádostí o vyplnění krátké ankety, jejíž výstupy poslouží jako jeden z podkladů pro zvažované podání žádosti. Cílem je zjistit, jak bezpečně se občané cítí, jak vnímají kamerový systém, či zda by občané ve městě uvítali více záznamových kamer.

Kamery ve městě

Dotazník
1. Pohlaví*:

2. Bydliště v Šumperku*:

3. Věková kategorie*:

4. Cítíte se v Šumperku bezpečně?*:

5. Je Vám známo umístění jednotlivých bodů městského kamerového dohlížecího systému a je Vám známo, kde lze informace o umístění kamer zjistit?*:

6. Souhlasíte se zkvalitněním městského kamerového dohlížecího systému, případně s jeho rozšířením?*:

7. Považujete městský kamerový dohlížecí systém za nástroj posílení bezpečnosti ve městě?*:

8. Považujete za přínos umístit městský kamerový dohlížecí systém v místě Vašeho bydliště?:

9. Považujete pobyt v místech monitorovaných kamerami za bezpečnější?*:

Vytvořeno 27.11.2020 10:34:58 | přečteno 1174x | hrachovina