Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jaký by měl být Zpravodaj?

Logo Šumperský zpravodaj 2012

Pokud jste ze Šumperka, nacházíte pravidelně, zhruba jednou za dva týdny, ve své schránce městské periodikum Šumperský zpravodaj. Začtete se do něj nebo jej jen prolistujete? Nemáte zájem do něj ani nahlédnout, takže končí na hromadě s letáky? Chcete, aby vám informace o dění ve městě chodily jen elektronicky?

Na tyto a další otázky hledáme odpověď. Chceme připravovat informace o dění ve městě vám „na míru“ a rádi bychom věděli, co vy si o Zpravodaji myslíte.

Anketa vám zabere 30 vteřin. Moc děkujeme, že nám řeknete svůj názor. Čím více lidí nám odpoví, tím reálnější obraz získáme. Prosím sdílejte!

Anketu naleznete zde, vyplnit ji můžete do konce února. Poslední Zpravodaj najdete v elektronické formě zde.Vytvořeno 16.1.2021 | přečteno 1053x | singerova
load