Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informační centrum v pondělí otevírá

Logo Informačního centra Šumperk

V rámci rozvolnění mimořádných opatření budou moci od 10. května zahájit provoz i informační centra, proto i my od pondělí hlásíme otevřeno!

Do konce května bude provozní doba prozatím jen ve všedních dnech od 8.00 do 16.00 hodin. Od 1. června tu pak pro vás budeme každodenně ve standardní otevírací době.

Prosíme o dodržování protiepidemických opatření (respirátor, desinfekce). V provozovně mohou být maximálně tři návštěvníci. Do odvolání nebude možné z provozních důvodů využívat veřejný počítač.

Těšíme se na vás!

Interiér informačního centra v Šumperku


Vytvořeno 10.5.2021 7:51:59 | přečteno 711x | singerova
load