Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hledají se majitelé kol, která jsou v cyklověži

Cyklověž u vlakového nádraží v Jesenické ulici

V cyklověži na ulici Jesenická v Šumperku jsou více než 30 dnů uloženy 4 jízdní kola. Na základě provozních podmínek je možné nepřetržité uschování jízdního kola na dobu maximálně 30 dnů.

Po dobu dalších 60 dnů jsou jízdní kola dále uložena a po dohodě s provozovatelem budou v této lhůtě vydána na základě původního úschovního lístku, po úhradě úschovného, manipulačních nákladů, dalších s tím spojených prokazatelných výdajů a penále ve výši 300 korun.

Žádáme majitele nevyzvednutých jízdních kol, aby kontaktovali provozovatele cyklověže na tel.: 736 722 332 do termínu 8. 11. 2021,

Pokud se majitelé o své bicykly po uplynutí devadesátidenní lhůty (30 dnů + 60 dnů) nepřihlásí, budou kola uložena na ztráty a nálezy.

Prostor cyklověže určený pro ukládání kol


Vytvořeno 13.10.2021 7:55:50 | přečteno 653x | singerova
load