Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hledá se sprejer, který řádí ve městě

spray

Po vandalovi, který nechává své podpisy na různých místech v Šumperku, pátrají policisté v součinnosti s místními strážníky. V období několika posledních týdnů posprejoval různé objekty zejména v centru Šumperka a jeho přilehlém okolí. Obrazce připomínají hákový kříž.

 Naposledy sprejer poškodil kašnu v Sadech 1. máje, která pochází z počátku 20. století. Jeho výtvory se objevily například na zdi u zdravotní školy i nástěnkách v ulici 17. listopadu.

„Veškeré informace, které by mohly přispět k odhalení vandala, přijmeme na bezplatné lince 158," uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová. Lidé, kteří si všimli někoho podezřelého a mohli by svou výpovědí podat jakékoliv informace o možném pachateli, mohou také osobně nebo telefonicky kontaktovat Městskou policii v Šumperku na tel.: 583 213 000.

sprejer2


Vytvořeno 20.10.2020 14:30:04 | přečteno 985x | singerova
load