Hlasováním pomůžete získat peníze pro Dětský klíč

Logo Dětského klíče

Už jen do dnešní půlnoci můžete podpořit obecně prospěšnou společnost Dětský klíč, která usiluje o zisk finančních prostředků z projektu „My jiným, oni nám“. Pokud by se organizaci podařilo vyšvihnout z druhého místa, získala by peníze na vybavení asistenčního domu, který nyní vyrůstá v Šumperku.

Dětský klíč Šumperk poskytuje sociální služby osobám s diagnózou poruchy autistického spektra (PAS), především dětem a mladým dospělým s PAS a jejich rodinám. Pro rozšíření a zkvalitnění služeb staví asistenční dům pro osoby s autismem. Vznikne zde pět bytových jednotek pro krátkodobé pobyty osob s PAS, dvou kluboven a zázemí pro asistenty.

Hlasovat lze do dnešní (pátek 20. 11.) půlnoci zde.

Beze jména

Vytvořeno 20.11.2020 11:11:07 | přečteno 467x | singerova