Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hlasováním pomůžete získat peníze pro Dětský klíč

Logo Dětského klíče

Už jen do dnešní půlnoci můžete podpořit obecně prospěšnou společnost Dětský klíč, která usiluje o zisk finančních prostředků z projektu „My jiným, oni nám“. Pokud by se organizaci podařilo vyšvihnout z druhého místa, získala by peníze na vybavení asistenčního domu, který nyní vyrůstá v Šumperku.

Dětský klíč Šumperk poskytuje sociální služby osobám s diagnózou poruchy autistického spektra (PAS), především dětem a mladým dospělým s PAS a jejich rodinám. Pro rozšíření a zkvalitnění služeb staví asistenční dům pro osoby s autismem. Vznikne zde pět bytových jednotek pro krátkodobé pobyty osob s PAS, dvou kluboven a zázemí pro asistenty.

Hlasovat lze do dnešní (pátek 20. 11.) půlnoci zde.

 Beze jménaVytvořeno 20.11.2020 11:11:07 | přečteno 467x | singerova
load