Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hasiči radí, jak se chránit před vichrem

Hasič i odstraňují popadané stromy po vichřici

Zimní i jarní měsíce jsou často spojené s velmi větrným počasím. Nárazy větru mohou způsobit velké škody na majetku i na zdraví, jako například v polovině února, kdy hasiči při vichřici vyjížděli k téměř 170 událostem v celém v olomouckém kraji.  Profesionálové i jednotky dobrovolných hasičů odstraňovali následky silného větru dva dny.

Znáte zásady, díky kterým můžete při vichru předcházet zraněním či poškození majetku? 

Hasiči radí, abyste dodržovaly tato pravidla:

1 hasici radi brezen vitr

2 hasici radi brezen vitr bigVytvořeno 7.3.2023 15:09:10 | přečteno 1092x | singerova
load