Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Festival Blues Alive letos nebude

BLUES2020 ZRUŠENO

Letošní ročník mezinárodního festivalu Blues Alive, který se měl konat od 12. do 14. listopadu v Šumperku, pořadatelé z důvodu koronavirových opatření a celkové epidemické situace zrušili.

„Je nám to moc líto, dlouho jsme doufali, že letošní ročník uspořádáme. Vymysleli jsme i novou podobu, která by festival za restrikcí platných v září umožnila. Bohužel se ale epidemiologická situace zhoršuje a vládní opatření se neustále zpřísňují. I když jsme plánovali veškerá možná hygienická opatření, cítíme, že by bylo nezodpovědné nyní hazardovat se zdravím návštěvníků, účinkujících i technického personálu. Zároveň nám nejistota ohledně délky současného zákazu kulturních akcí neumožňuje festival připravit tak, aby splňoval naše přísná kritéria,” vysvětlil ředitel Blues Alive Vladimír Rybička.

25. ročník Blues Alive tedy proběhne od 11. do 13. listopadu 2021. „Těšíme se, že naše výročí s fanoušky oslavíme o to více příští rok. Zároveň jim děkujeme za podporu i zájem o vstupenky. Zaplacené vstupné v plné výši dostanou návštěvníci zpět,” dodal Vladimír Rybička a zároveň upozornil, že letošní vstupenky příští rok nebudou platit, je nutné je vrátit.

concert 768722 1920

Blues Alive je největší mezinárodní festival svého žánru ve střední Evropě. Za 25 let své existence se propracoval k pozici světově uznávané přehlídky. Loni Blues Alive získal od americké The Blues Foundation nejvýznamnější ocenění, které může nehudebník získat, Keeping The Blues Alive Award. Zástupci organizátorů festivalu je osobně převzali v americkém Memphisu. Blues Alive od svého začátku v roce 1996 představuje nejen legendy blues a jeho současné hvězdy, zároveň vyhledává doma i v zahraničí čerstvé objevy.

Více info a postup, jak vrátit vstupenky, je zde.


Vytvořeno 12.10.2020 15:46:48 | přečteno 834x | singerova
load