Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Farmářské trhy obsadí hlavní třídu

stand 11463 1920

Farmářské trhy obsadí v pátek 11. a v sobotu 12. prosince Hlavní třídu v Šumperku. Návštěvníci se mohou po oba dny těšit na originální řemeslné a rukodělné výrobky i regionální potraviny.

Stánky prodejců obsadí Hlavní třídu od obchodní akademie směrem do centra. „V pátek se přihlásilo 35 prodejců, v sobotu jich budou nabízet své zboží dvě desítky,“ uvedla Zlata Lakomá z Okresní agrární komory Šumperk.

Zároveň upozornila, že do Šumperka přijede část trhovců poprvé. Nabízet budou ručně vyráběné zboží. Chybět nebude ani stánek s rybami z Třeboně. Stánky si zde postaví i místní výrobci, kteří budou nabízet regionální potraviny a další tradiční české produkty.

Organizátoři trhů myslí i na bezpečnost návštěvníků. Stánky budou rozestavěny ve čtyřmetrových rozestupech, prodejci budou dodržovat předepsaná hygienická opatření. Zároveň žádají nakupující, aby byli ohleduplní, dodržovali dvoumetrové rozestupy a měli nasazenou roušku.

Stánky budou otevřeny vždy od 9 hodin, v pátek do 16 a v sobotu do 14 hodin.


Vytvořeno 8.12.2020 13:47:17 | přečteno 899x | singerova
load