Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Evropská konference LINC odstartuje v Šumperku

Setkání LINC   upoutávka

Od úterý 21. do pátku 24. června se na Šumpersku uskuteční evropská konference LINC. Čtyřdenního setkání se zúčastní přes 300 účastníků z 20 zemí z celého světa.

Setkání Linc v září 2019 v Estonsku„Jsme rádi, že po dvouletých covidových odkladech se akce konečně uskuteční. Během čtyř dnů účastníky čeká inspirace a sdílení příkladů dobré praxe v Šumperku i jeho okolních obcích. Vše vypukne v úterý 21. 6. v 17 hodin, kdy Hlavní třídou v Šumperku projde průvod všech účastníků,“ uvedl za organizátory akce Jakub Dolníček.

U radnice proběhne oficiální přivítání účastníků. Poté se všichni přesunou na slavnostní večer ve znamení swingu, který se uskuteční v KKC Rapotín. Servírovat se bude špičkové tříchodové menu, v rámci kulturního programu zahraje Moravia BigSetkání LINC v roce 2019 v Estonsku Band s Dashou a Janem Smigmatorem.

Účastníci konference budou bydlet v Koutech nad Desnou, odkud budou každý den vyrážet do dalších cílů. Budou absolvovat studijní cesty po realizovaných dotačních projektech místních akčních skupin Olomouckého kraje, workshopy, semináře, grilovačku i koncerty. Akci uzavře závěrečný večer na nádvoří zámku Velké Losiny, který se ponese v duchu blížícího se českého předsednictví EU.

Více informací a kompletní program naleznete na stránkách: https://www.linc2022.eu/.

Fotografie jsou z posledního setkání, které proběhlo v září 2019 v Estonsku.


Vytvořeno 17.6.2022 | přečteno 1686x | singerova
load