Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Domov důchodců vyhlásil zákaz návštěv

hands 2906458 640

Domov důchodců u Sanatoria vyhlásil od 1. října do odvolání zákaz návštěv ve všech areálech sociálního centra. Toto opatření se nevztahuje na opatrovníky a blízké uživatelů služeb v terminálním stádiu. Pro ně však platí povinnost rezervovat si návštěvy. Návštěvy je možné rezervovat telefonicky na tel.: čísle 583 215 518 nebo 603 588 994. 

„Mrzí nás, že jsme museli do odvolání zakázat návštěvy. Rádi bychom blízkým našich uživatelů nabídli možnost uskutečnění videohovorů přes aplikaci Skype,“ uvedl ředitel domova Jiří Gonda. Doplnil, že v případě zájmu, se lze obrátit na pracovny jednotlivých oddělení domova pro seniory a domova se zvláštním režimem v čase od 13:00 do 15:00, tel.: 583 215 518 nebo 603 588 994. 


Vytvořeno 9.10.2020 | přečteno 999x | singerova
load