Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do uzavření nominací zbývá posledních pár dnů

CZ0R4749

Už jen posledních pár dnů zbývá do uzavření nominací na Ceny města Šumperka. Nominovat lze pouze prostřednictvím jednoduchého nominačního lístku na webových stránkách města do 30. listopadu.

V letošním roce schválilo zastupitelstvo města Šumperka novou koncepci způsobu hlasování a udílení Cen města Šumperka. Nominovat na cenu budou občané, stačí vyplnit jednoduchý elektronický formulář. Všechny nominace projedná tzv. akademie, složená ze zástupců politických stran a uskupení v zastupitelstvu.

Ta vybere, a stanoví jednu třetinu, z níž bude veřejnost vybírat svého kandidáta na udělení ceny. Pět kandidátů s největším počtem obdržených hlasů od veřejnosti bude navrženo k udělení Ceny města Šumperka za rok 2020, které na svém zasedání zastupitelé potvrdí. Novinkou je absence přesně specifikovaných kategorií, vítězové tak obdrží ocenění za konkrétní počin.

Pravidla pro udílení Cen města a elektronický formulář pro nominaci najdete zde.


Vytvořeno 23.11.2020 15:24:55 | přečteno 649x | singerova
load