Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do Šumperka přijede cyklistická elita

Cyklisté jedou v pelotonu během cyklistického závodu.

Šumperk se v neděli 22. srpna 2021 stane místem startu královské etapy 13. ročníku Czech Tour 2021. Ta povede ze Šumperka do Šternberka a zúčastní se jí česká i zahraniční cyklistická špička a týmy jako jsou Bora Hansgrohe, Mitchelton Scott  a další.

Pořadatelé Czech Tour již v roce 2012 v Šumperku pořádali Mistrovství ČR v časovce jednotlivců. Mezi ženami tehdy dominovala Martina Sáblíková. V posledních několika letech vždy Šumperkem jedna z etap projížděla. Letos bude královská etapa startovat přímo u radnice na nám. Míru, kde se odehraje slavnostní start, ostrý bude následovat v Jesenické ulici. Závodníci by se měli k radnici ale vrátit, bude zde na ně čekat první etapová prémie. Součástí akce bude i zajímavý doprovodný program s představením týmů a jejich závodníků.

Více o akci najdete zde.


Vytvořeno 1.2.2021 | přečteno 783x | singerova
load