Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do startu ŠumpeRUNa zbývají poslední tři měsíce

ŠumperRUN   ilustrační fotografie z loňského ročníku

V sobotu 10. září proběhne již čtvrtý ročník běžeckého závodu ŠumpeRUN, který tradičně povede historickým jádrem města. Připraveny jsou závody na 10 km jednotlivců, štafet a dětí všech věkových kategorií. Registrace dospělých běžců probíhá pouze online na www.sumperun.cz. Děti se budou přihůašovat v den konání závodu na místě.

Pořadatelé zároveň hledají dobrovolníky, kteří pomohou především se zajištěním tratě při závodu. Vítaná je jakákoliv pomoc. Máte-li zájem přiložit ruku k dílu, přihlaste se na www.sumperun.cz v sekci „Dobrovolníci“. Pro všechny dobrovolníky bude zajištěno občerstvení a dárkové předměty – letos originální ponožky v designu ŠumpeRUN, stejné dostanou všichni závodníci ve svém startovním balíčku.Vytvořeno 21.6.2022 | přečteno 1277x | singerova
load