Do domů s pečovatelskou službou poputují respirátory ze zásob města

Dům s pečovatelskou službou Alžběta

Vedení města schválilo distribuci tisícovky respirátorů do domů s pečovatelskou službou v Šumperku. Rozvoz do domů s pečovatelskou službou Alžběta na ul. Temenické, Markéta na Bohdíkovské a Tereza na Gagarinově, kde žije přibližně 100 obyvatel z řad seniorů a osob se zdravotním postižením, začne ve středu 17. února 2021.

„Seniory budou kontaktovat buď telefonicky nebo osobně sociální pracovníci odboru sociálních věcí Městského úřadu Šumperk a respirátory jim předají, případně se s nimi domluví na způsobu předání v případě nepřítomnosti,“ uvedla Ing. Pavla Skálová, vedoucí odboru sociálních věcí.

Vytvořeno 12.2.2021 11:37:55 | přečteno 432x | buchtova