Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Do domů s pečovatelskou službou poputují respirátory ze zásob města

Dům s pečovatelskou službou Alžběta

Vedení města schválilo distribuci tisícovky respirátorů do domů s pečovatelskou službou v Šumperku. Rozvoz do domů s pečovatelskou službou Alžběta na ul. Temenické, Markéta na Bohdíkovské a Tereza na Gagarinově, kde žije přibližně 100 obyvatel z řad seniorů a osob se zdravotním postižením, začne ve středu 17. února 2021. 


„Seniory budou kontaktovat buď telefonicky nebo osobně sociální pracovníci odboru sociálních věcí Městského úřadu Šumperk a respirátory jim předají, případně se s nimi domluví na způsobu předání v případě nepřítomnosti,“ uvedla Ing. Pavla Skálová, vedoucí odboru sociálních věcí.


Vytvořeno 12.2.2021 11:37:55 | přečteno 495x | buchtova
load