Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dnes poprvé: večerní rozhledy z věže

Radniční věž při měsíčku


Po dobu letních prázdnin budou moci zájemci každý pátek od 19.00 do 22.00 vystoupat na ochoz radniční věže.

Večerní rozhledy nabízejí pohled na Šumperk z ptačí perspektivy, výhled do impozantní krajiny podhůří Jeseníků i západ slunce za obzor, jemuž dominuje rozhledna Háj.

Vstup je z bočního vchodu do radnice od morového sloupu, kde si návštěvník zakoupí vstupenku, vyjede výtahem do posledního patra, pak už ho čeká sedm desítek schodů a po jejich zdolání je mu odměnou výhled na večerní město a jeho okolí.

Poslední výstup na věž je možný v 21.45 hod. Vstupné: dospělí: 30 Kč, děti 6–15 let: 10 Kč, studenti, senioři, ZTP: 20 Kč, děti do 6 let: zdarma, rodinné vstupné (2 dospělí + 1 a více dětí): 50 Kč.

Panoramatickéfoto nočního Šumperka


Vytvořeno 1.7.2022 10:13:04 | přečteno 1602x | singerova
load