Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Divadlo v parku servíruje komedie, kabaret i klasiku

Logo Divadla Šumperk

Hosté z Prahy, Olomouce a dvě nejnavštěvovanější představení letošní sezóny domácí scény – takový je program festivalu Divadlo v parku 2022. které se uskuteční od 13. do 19. června pod širým nebem na letní scéně za vilou Doris.

Africká královna   plakát   jpgFestival odstartuje v pondělí 13. června humorný i dramatický příběh o lásce a válce Africká královna v podání Divadla Palace Praha – Lindy Rybové aJméno Hynka Čermáka. Ve středu se na prknech letní scény představí druhý pražský host – Divadlo verze. Zárukou skvělého zážitku jsou jistě jména protagonistů – Roman Zach, Linda Rybová, Jan Dolanský, Jana Janěková a Petr Lněnička. Do Šumperka přijedou s vtipnou, krutou, dojemnou i chytrou komedií o mužích, ženách a jejich vztazích s názvem Jméno.

Čtvrtek 16. června bude patřit klasice. Domácí soubor bude servírovat Babičku v hlavní roli s Olgou Kaštickou. V sobotu 18. června dostane prostor opět hostující soubor, kterým bude olomoucké divadlo Tramtarie a Kabaret nahatý Shakespeare bude. Festival uzavře v neděli 19. června šumperský soubor se skvělou komedií Kdo je tady ředitel.

Vstupenky stojí od 200 do 500 korun, v předprodeji jsou o 50 korun levnější. Inscenace začínají od 21 hodin, kromě Babičky, tu šumperští herci rozehrají již od 17 hodin.

Více: https://www.divadlosumperk.cz/


Divadlo v parku 2022   program
Vytvořeno 10.6.2022 | přečteno 1057x | singerova
load