Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den pěstounství přiblíží radosti i strasti náhradních rodičů

rodina - ilustrační foto.jpg

Tradiční den pěstounství připadne v letošním roce na středu 20. září. Organizátoři připravili několik novinek.

Akci doplnila výstava v kině Oko, která je k vidění do 20. září v prostorách kina. „Velkoformátové fotografie doplňují příběhy rodin z Olomouckého kraje, které se zapojily do pěstounské péče,“ uvedl Jaromíra Kupková z oddělení sociálně právní ochrany dětí a prevence Městského úřadu Šumperk. 

Ve středu 20. září bude kino Oko patřit od 17 hodin otázkám na pěstounskou péči. Odpovídat budou přímo zaměstnanci náhradní rodinné péče, kteří zájemcům podrobně vysvětlí, co to znamená být pěstounem. Program doplní promítání filmu Pěstounství jako cesta i vystoupení Dana Holého bez Trocha klidu.
Den pěstounství - plakát.jpg
Vytvořeno 16.9.2023 | přečteno 1404x | singerova
load