Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cestující vyvezou do hor skibusy

Skibusy 2023   leták

Od ledna vyráží každý víkend do hor skibusy, cestující budou vozit do konce února, část spojů bude jezdit až do 12. března 2023.

Skibus vyráží ze šumperského autobusového nádraží vždy v sobotu a v neděli v 8.05, 10.05, 12.05, 16.05, v neděli vyjíždí spoj směr Jeseník také 14.05. Cestující doveze za necelou půlhodinku na Červenohorské sedlo a přes Domašov a Adolfovice přijíždí za hodinu a dvacet minut do Jeseníku.

Opačným směrem skibus vyjíždí z jesenického autobusového nádraží do Šumperka 7.45, 9.45, 14.35, navíc o sobotách v 8.35 a nedělích v 12.35 hodin. Další spoje z Jeseníku končí v Koutech, nebo naopak vyjíždějí z Koutů od pošty.

Podrobné informace najdete zde.


Skibusy 2023   jízdní řády
Vytvořeno 10.1.2023 10:31:36 | přečteno 1717x | singerova
load