Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Buďte opatrní, podvody přes mobilní telefon se množí

twitter 292994 1920

Osloví vás přítel z Facebooku a poprosí o přeposlání telefonního čísla, následně požaduje přeposlání došlých kódů a když vám po několika dnech přijde vyúčtování od mobilního operátora, nestačíte se divit. K vašemu paušálu je přičtena suma za uskutečněný internetový obchod – podle sdělení policie tento scénář v posledních týdnech využívají podvodníci stále častěji.


electronics 1851218 1920„Je důležité, aby si lidé prověřili, s kým skutečně na sociálních sítích komunikují, a hlavně nikomu by neměli posílat citlivé údaje. Výše popsané podvody se dějí především na Facebooku a Instagramu,“ upozornila mluvčí Policie ČR Jiřina Vybíhalová.

Zdůraznila, že počet poškozených neustále roste, protože pachatel často napadne profil poškozeného a jeho prostřednictvím kontaktuje další okruh uživatelů.


Vytvořeno 8.12.2020 7:44:28 | přečteno 573x | singerova
load