Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bratrušovské koupaliště se otevře už v pondělí

Bratrušovské koupaliště, pohled z tobogánu

V pondělí 21. června se otevřou brány Bratrušovského koupaliště. Původně měl být areál přístupný až od 1. července, provozovatel však vzhledem k příchodu teplého počasí vyvinul maximální úsilí, aby mohl otevřít o 10 dnů dřív.

Návštěvníky koupaliště čeká hned několik novinek. Rozšíří se možnosti platby za vstupné i sortiment občerstvení. „Pořídili jsme nový terminál, který umožní přijímat platbu čipy zakoupené v místním krytém bazénu Aquacentrum, dále bude možné uhradit vstupné kartou nebo hotovostí,“ vyjmenoval Miroslav Pospíšil, ředitel společnosti PMŠ, která se o bazény stará.

Vedle klasického občerstvení se mohou návštěvníci areálu těšit i na něco zdravého na zub. „Dohodli jsme se s firmou, která tradičně na koupališti prodává cukrovou vatu, že rozšíří nabídku o zdravé potraviny, konkrétně o ovoce,“ doplnil Miroslav Pospíšil.

Areál Bratrušovského koupaliště

V červnu bude koupaliště otevřeno od pondělí do pátku 13.00 - 20.00, v sobotu a v neděli 9.00 – 20.00. Od července bude otevřeno každý den 9.00 - 20.00. Vstupné zůstává stejné jako minulý rok, děti zaplatí 50, dospělí 90, senioři a studenti 60 korun. Návštěvníci si poslední rok budou moci užívat tobogán, který pomalu dosluhuje.

Více info zde.

Dětské hřiště v areálu Bratrušovského koupaliště


Vytvořeno 15.6.2021 14:58:46 | přečteno 729x | singerova
load