Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Armáda spásy zve na Noc venku

Logo Armády spásy

Armáda spásy se sídlem v Šumperku zve ve čtvrtek 24. listopadu od 18 hodin na akci Noc venku. Jedná se o součást celorepublikové kampaně, jejíž cílem je zážitkovou formou přiblížit veřejnosti život lidí bez domova. 

Mottem akce je: „Nemyslíme si, že muset spát venku na ulici, je v pořádku.“

„Proč to děláme? Protože věříme, že každý člověk má svou hodnotu a právo na důstojné podmínky pro svůj život. Usilujeme o zlepšení postavení a možností lidí bez domova ve společnosti, a to skrze změny postojů veřejnosti k problematice bezdomovectví. Pokud tento názor s námi sdílíte nebo se ptáte, proč si to myslíme, přijďte na Noc venku,“ zvou pořadatelé.

Vstupné se bude vybírat formou materiálních darů (balíček trvanlivých potravin či drogerie). Prostředky, které se získají budou využity na podporu lidí bez domova.

Součástí akce bude promítání dokumentárních filmů, prezentace sociálních služeb, příběhy klientů, společné posezení u ohně, diskuze, polévka a čaj. Není nutné zůstat celou noc, uvítáme, když nás podpoříte i krátkou návštěvou. Akce proběhne v areálu Centra sociálních služeb Armády spásy na ulici Vikýřovická 1495 v Šumperku. Více na: www.armadaspasy.cz

NV plakát


Vytvořeno 23.11.2022 9:18:11 | přečteno 1605x | singerova
load