Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aquacentrum: ve čtvrtek otevírá wellness, v pondělí bazén

IMG 5701

Na znovuotevření se po uvolnění vládních opatření připravuje i nedávno zrekonstruované Aquacentrum v Šumperku. Ve čtvrtek 3. prosince budou moci návštěvníci do saunového světa, od pondělí 7. prosince si zaplavou v bazénu.

Podle aktuálního nařízení Vlády ČR pro 3. stupeň PES je kapacita saunového světa omezena na 16 osob, zároveň musí zůstat uzavřená parní a aroma sauna. Provozní doba wellness je každý den kromě pondělí od 14 do 21 hodin. Ve čtvrtek jsou sauny vyhrazeny pouze ženám, v pátek mužům, v ostatní dny je provoz společný.

„Z technických důvodů není možné si saunový svět zarezervovat, doporučujeme zájemcům, aby sledovali na našich webových stránkách obsazenost, informovat se mohou během provozní doby na telefonním čísle 583 550 473,“ upozornil vedoucí provozu Aquacentra Milan Jurčíček.

IMG 5657

Od pondělí 7. prosince se otevírá i krytý bazén. Do jeho prostor bude moci vstoupit ve stejnou dobu maximálně 73 osob. „I zde jsme museli přikročit k omezením. Mimo provoz zůstane parní ohřívárna, do tobogánu budou moci návštěvníci od pondělí do pátku od 10 hodin,“ uvedl Milan Jurčíček

Zároveň ujistil, že celý areál Aquacentra bude pravidelně podrobován sanitaci. „Dvouhodinová sanitace bude probíhat každý den, vždy od 8 do 10 hodin, kritická místa, jako jsou například toalety a sprchy budeme ošetřovat průběžně po celý den. Budeme dělat všechno pro to, abychom zajistili bezpečnost návštěvníků,“ ujistil vedoucí provozu, který upozornil, že se změnila provozní doba bazénu.

Pro zájemce o ranní plavání je vyhrazena doba od pondělí do pátku od 6 do 8 hodin. V pondělí a ve středu je pro veřejnost otevřeno od 10 do 15 a od 17 do 21 hodin, v úterý, ve čtvrtek a v pátek je provozní doba od 10 do 21 hodin, v sobotu a v neděli od 9 do 21 hodin. Ve dnech 24., 25. a 31. prosince a 1. ledna 2021 bude Aquacentrum, tedy bazén i saunový svět, pro veřejnost uzavřeno.

„Vzhledem k omezené kapacitě doporučuji sledovat obsazenost bazénu, zájemci se mohou také informovat na telefonním čísle 583 550 470,“ doplnil Milan Jurčíček. Zároveň zdůraznil, že návštěvníci Aquacentra mohou nechat roušky v šatně, v saunovém světě ani v bazénu je nemusí mít. Více informací zde.

IMG 5633


Vytvořeno 2.12.2020 16:07:21 | přečteno 547x | singerova
load