Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aquacentrum láká na cvičení pro seniory a čertovský ceremoniál

Logo - Šumperské sportovní areály

Šumperské Aquacentrum připravilo pro své návštěvníky zajímavé novinky. Každé pondělí od 13:00 do 14:00 hodin zve všechny seniory, kteří mají zájem o pohyb. Je pro ně připravené hodinové cvičení ve vodě. V předvečer sv. Mikuláše pak připravuje saunové ceremoniály.

Plakát na cvičení pro senioryJde o zdravé cvičení zaměřené na zvýšení fyzické kondice a procvičení svalstva, má příznivé účinky na páteř či pohybovou soustavu aPlakát na saunové ceremoniály zlepšuje rovnováhu.

Saunový svět zase láká na návštěvníky wellness na saunové ceremoniály, které budou probíhat v neděli 5. prosince. Těšit se můžete na čertovský ceremoniál ve finské sauně (18.00 hod.), pekelný peeling v parní sauně (19.00) a na peklo ve finské sauně (20.00). Vstupy na ceremoniálu jsou v ceně wellness. „Nechte se hýčkat a užijte si unikátní atmosféru saunového ceremoniálu, k němuž neodmyslitelně patří tepelné nárazy, jedinečné vonné esence na přírodní bázi, solné pílingy s relaxační hudbou,“ zvou na akci pořadatelé.

Více informací najdete zde
Vytvořeno 20.11.2021 | přečteno 785x | singerova
load