Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Amadeus pomůže Ukrajině

Logo Divadla Šumperk

Šumperské divadlo se rozhodlo připojit k řadě institucí, které nehodlají pouze přihlížet neutěšené situaci vzniklé kvůli ruské agresi na Ukrajině. V době, kdy je potřeba každá podpora, a ta finanční obzvlášť, se uskuteční benefiční představení, kdy tržba bude určena na pomoc osobám postiženým ozbrojeným konfliktem na Ukrajině.

 Amadeus   benefice pro UkrajinuTato charitativní akce proběhne v sobotu 12. března, kdy se v hlavním sále Divadla Šumperk odehraje drama Petera Shaffera Amadeus, které popularizoval svou oscarovou filmovou adaptací Miloš Forman. Začátek je naplánován na 17:00 hodin. Současně půjde o derniéru šumperského Amadea, poslední hry, kterou divadlo nasadilo před vypuknutím koronavirové pandemie. 

Vstupné je 300 Kč, ale vzhledem k humanitárnímu účelu akce lze přispět i více. Záleží na každém divákovi. Pro divadelní příznivce bude zároveň před představením, o přestávce i po jeho skončení otevřen bar v Zrcadlovém sále. Všichni, kdo chtějí pomoci dobré věci a užít si kulturní zážitek, jsou srdečně zváni.

Vytvořeno 7.3.2022 15:46:31 | přečteno 1000x | singerova
load