Úvodní strana > Život ve městě > Pomoc Ukrajině

Startuje kurz češtiny pro Ukrajince

Ilustrační foto k Ukrajině

Město Šumperk připravilo pro zájemce z řad ukrajinských uprchlíků jazykové kurzy českého jazyka.

Výuka bude probíhat ve Středisku volného času Doris (na Komíně) každý pátek ve dvou skupinách po 15 účastnících, a to od 17:00 do 18:00 první skupina, od 18:00 do 19:00 druhá skupina. Rozdělení do skupin bude provedeno dle přihlášených a jejich jazykové úrovně.

V případě zájmu vyplňte prosím přihlášku, která je zdePo zaslání přihlášky budete následně kontaktováni.

Vytvořeno 25.4.2022 17:01:59 | přečteno 992x | singerova