Úvodní strana > Život ve městě > Pomoc Ukrajině
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Centrum pomoci Ukrajině v Šumperku končí

Ukrajinská vlajka

Územní centrum pomoci Ukrajině v Šumperku  (UACPU) končí, jeho brány se v bývalém žerotínském zámku uzavřou 25. dubna. 


Uprchlíci si v centru na jednom místě mohli vyřídit všechny potřebné doklady pro pobyt v České republice. Centrum je naposledy otevřeno v pátek 22. dubna od 8.00 do 16.00 hodin.  Počínaje pondělím 25. dubna 2022 se činnost UACPU pozastavuje. Prostory jednotlivých pracovišť zůstanou v objektu zachovány pro případ potřeby obnovení provozu.

KACPU Olomouc

Provozní doba s kompletním výkonem agend:

všední dny  7:00 – 19:00 hodin

víkendy 8:00 – 16:00 hodin

Mimo uvedenou provozní dobu bude na KACPU k dispozici služba, která bude řešit ubytování.


Vytvořeno 15.3.2022 15:50:43 | přečteno 1925x | singerova
load