Úvodní strana > Život ve městě
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Energetika města

energetika   ilustrační foto

NA RADNICI PRACUJE TÝM ENERGETICKÉHO MANAGEMENTU

Hledání úspor i alternativní zdroje energie, to je jeden z hlavních úkolů vedení města Šumperka. Více informací je zde.


MĚSTO NAKOUPILO NA BURZE ELEKTŘINU A PLYN

Město Šumperk a jeho příspěvkové organizace má zajištěnou elektřinu, nízké i vysoké napětí a také dodávky plynu na rok 2023. Vysoké ceny energií však významně ukrojí z rozpočtu města. Více informací je zde.


ENERGETICKÁ PORADNA

S úsporami energie lze začít u sebe. K zemnímu plynu je připojeno 2,6 milionu českých domácností. Dvě třetiny spotřeby připadají na topení, třetina na ohřev vody a vaření. „Největší potenciál úspor se proto skrývá ve vytápění domu či bytu. Proto je třeba se zaměřit právě na tuto oblast,“ říká uvolněná radní pro energetiku a Smart City Valerie Hrubá. Rady a tipy, jak ušetřit najdete zde. Úspory hledá i město, informace z této oblasti najdete zdeInformace o tom, o jakou pomoc od státu mohou lidé požádat jsou zde.


Vytvořeno 5.9.2022 8:17:11 | přečteno 1713x | hrachovina
load