Úvodní strana > Život ve městě > COVID-19 aktuálně o očkování
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městské úřadovny jsou otevřené beze změn

Logo města Šumperka

Provozní hodiny úřadoven se od nově vyhlášeného nouzového stavu od 15. února nemění. I nadále zůstávají úřední hodiny pro veřejnost v pondělí a středu 8.00 – 12.00 a 13.00 – 17.00. V ostatní dny funguje úřad v objednávkovém systému, kdy je možné se s konkrétním úředníkem dohodnout na schůzce telefonicky nebo emailem. Dle posledního usnesení Vlády ČR (viz příloha) má být stále omezen osobní kontakt úředníků s občany.

Žadatelé o cestovní doklady a občanské průkazy mohou využít v úterky a čtvrtky rezervační systém. Prosíme návštěvníky, aby do úřadoven vstupovali pouze s rouškou, dodržovali dvoumetrové rozestupy a využívali dezinfekci rukou u vstupů do úřadoven. Děkujeme.

Usnesení vlády, nouzový stav

Usnesení vlády, kovidová krize

Vytvořeno 15.2.2021 8:45:10 | přečteno 3111x | singerova
load