Úvodní strana > Život ve městě > O Šumperku > Čestní občané
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Princ Antonín

Narozen 26. března 1953 v Českém Krumlově.

Dřívější zástupce starosty města Český Krumlov
Mezi čestné občany města Šumperka se 4. prosince 1997 zařadil za výrazný osobní podíl na humanitární pomoci Šumperku. Jeho pomocí město získalo milion korun na odstranění škod způsobených ničivými záplavami v červenci roku 1997. Pamětní list a symbolický klíč k bráně města předal Antonínu Princovi na tradičním Plese sponzorů tehdejší starosta Šumperka Petr Krill.
Vytvořeno 8.12.2007 21:14:10 | přečteno 4851x | kouril
load