Úvodní strana > Život ve městě > O Šumperku > Čestní občané
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dopita Jiří

Dopita Jiří

Narozen 2. prosince 1968 v Šumperku

Odchovanec šumperského hokeje, olympijský vítěz.

Člen reprezentačního hokejového družstva, které na olympijských hrách v Naganu získalo v roce 1998 zlaté medaile. 16. března 1998 mu bylo uděleno čestné občanství města Šumperka, kterým byla oceněna jeho vynikající reprezentace České republiky a města Šumperka. S pamětním listem získal Jiří Dopita i symbolický klíč k bráně města.

Převzato z CD "Šumperkem pod křídly."

Vytvořeno 8.12.2007 21:04:31 | přečteno 6286x | kouril
load