Úvodní strana
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nominujte na Ceny města

Ceny něsta

Od 1. října můžou občané zasílat své nominace na udělení Ceny města Šumperka za rok 2021. Sběr nominací bude ukončen 31. prosince. Nominovat lze jednotlivce, ale i firmy, kteří si zaslouží udělení ceny v různých odvětvích lidské činnosti – například kultuře, sportu, sociální a humanitární oblasti, vzdělávání a dalších. Nominovat lze i zajímavou novostavbu nebo zdařilou stavební rekonstrukci v Šumperku. Ceny města však stejně jako vloni nebudou udělovány v konkrétních kategoriích.

Nominaci lze podat buď prostřednictvím elektronického formuláře, nebo v „papírové“ formě na úřadovnách MěÚ Šumperk a Informačním centru Šumperk až do 31. prosince 2021. Své dotazy k Cenám města Šumperka lze zasílat na cenymesta@sumperk.cz

Vytvořeno 16.9.2020 13:58:41 - aktualizováno 18.10.2021 15:07:50 | přečteno 2526x | Ondrao
load