Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Pro seniory > Elektronické časopisy nejen pro seniory
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zpravodaj Senioři v krajích

Občasník "Senioři v krajích" Ministerstva práce a sociálních věcí vznikl jako jeden z dílčích výstupů projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň. Hlavním cílem tohoto projektu je snaha o zkvalitnění života seniorů, osvěta v oblasti demografických trendů spojených se stárnutím populace a vytvoření jakéhosi komunikačního mostu mezi centrální úrovní ministerstva a jednotlivými regiony České republiky.

Vytvořeno 21.4.2021 11:54:20 | přečteno 412x | karkoskova
load