Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kontakty

Kontaktní místo

Kontaktní místo pro komunitní plánování sociálních služeb na území správního obvodu obce s rozšířenou působností Šumperk je dostupné na MěÚ Šumperk, odbor sociálních věcí, Lautnerova 1. 
Zde je možné dozvědět se všechny informace o procesu komunitního plánování sociálních služeb, vznášet k němu připomínky i náměty.

Koordinátorka komunitního plánování sociálních služeb
Bc. Slavěna Karkošková
kancelář č. 919
tel.: 583 388 919
mob.: 728 552 000
e-mail: slavena.karkoskova@sumperk.cz

KP


Vytvořeno 19.9.2012 9:37:23 | přečteno 4063x | karkoskova
load