Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Křesadlo 2021

V roce 2021 opět můžete nominovat na cenu Křesadlo významné dobrovolníky z Olomouckého kraje.

Máte ve svém okolí člověka, který nezištně pomáhá lidem ve svém okolí, kterému není lhostejné pomoci tam, kde je potřeba? Znáte člověka, který třeba navštěvuje nemocnici, pomáhá s úklidem odpadků v přírodě, doučuje děti z rodin ohrožených sociálním vyloučením, je dobrovolným hasičem, vede zájmový spolek, pořádá výlety nebo tábory nebo byl v zahraničí na dobrovolnické akci?

Na webu www.kresadlo-ok.cz naleznete nominační formulář a pravidla, jak dobrovolníka přihlásit. Též jsou zde kategorie, do kterých je možné dobrovolníky zařadit. 

Podmínkou je, aby nominovaný dobrovolník byl se svojí nominací seznámen a souhlasil s ní. Dále je potřeba zaslat do 31. října nominační formulář e-mailem na kresadlo-ok@maltezskapomoc.cz a též tištěnou formou na adresu: Maltézská pomoc, Wurmova 7,  779 00 Olomouci s nadpisem "Křesadlo 2021". Nominace, které budou zaslány pouze elektronicky nebudou přijaty k hodnocení.

2021_Křesadlo, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 6.10.2021 11:46:04 | přečteno 417x | karkoskova
load