Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Sociální oblast > Komunitní plánování sociálních služeb > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Křesadlo 2020

Nominujte dobrovolníka na cenu Křesadlo 2020.


Máte ve svém okolí člověka, který nezištně pomáhá lidem ve svém okolí, kterému není lhostejné pomoci tam, kde je potřeba? Znáte člověka, který se ve vaší obci zasloužil o rozvoj společnosti, kultury, kultivaci veřejného prostředí, či se staral o druhé osoby, ať již při výchově mládeže, při pomoci seniorům či nově v období boje s Covid-19?

Dejte o tomto člověku vědět do konce října prostřednictvím nominace na ocenění Křesadlo 2020 pro významné dobrovolníky Olomouckého kraje.

Na webu www.kresadlo-ok.cz naleznete nominační formulář a pravidla, jak dobrovolníka přihlásit.

Vytvořeno 19.10.2020 11:43:03 | přečteno 491x | karkoskova
load