Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městský kamerový dohlížecí systém

kamery 001

Veřejné prostory ve městě Šumperk jsou monitorovány Městským kamerovým dohlížecím systémem (MKDS).

Kamerový monitorovací systém městské policie v Šumperku je postupně budován od roku 1997. V současné době je tvořen 34 kamerami, kterými je sledována značná část pěší zóny ve městě, historické centrum kolem radnice a prostory kolem Základní školy Šumperk, Šumavská 21, p.o. Podrobně je monitorován prostor autobusového nádraží v Šumperku.

Celková mapa kamerového monitorovacího systému městské policie v Šumperku je dostupná na tomto odkazu https://mapy.cz/s/deluzogeze

Mapa kamer autobusového nádraží Šumperk


Vytvořeno 1.12.2008 11:11:49 - aktualizováno 8.4.2021 9:07:02 | přečteno 9072x | hrachovina
load