Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Prevence kriminality > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mapování míst strachu na území Olomouckého kraje

Katedra geografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Olomouckým krajem zrealizovala výzkumné šetření v rámci projektu "Inovace prevence kriminality ve městech Olomouckého kraje založená na mapování míst strachu" podpořeného Technologickou agenturou ČR. 

Mapové podklady a podrobné výstupy výzkumného šetření jsou k dispozici v odkazu (pro zobrazení výsledků je třeba mapu postupně přibližovat).


Vytvořeno 2.12.2020 14:58:52 | přečteno 770x | karkoskova
load