Úvodní strana > Potřebuji vyřídit
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Požadavky občanů

 

Odstavené vozidla bez SPZ v polorozpadlém stavu

P 20211116 082455
Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: MP
Datum poslední změny: 26.11.2021, 11:36:07

Dobrý den,vozidlo nahlášeno před 14dny na MP Šumperk.Proč to tam ještě stále stojí?

 

osvětlení a oprava chodníku (nerovnosti)

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: MJP-OKS
Datum poslední změny: 23.11.2021, 14:48:09

Žádám o přezkoumání osvětlení v tomto místě - osvětlení chodníku pod stromy. Lampy jsou hodně vysoko a světlo chodník neosvítí, chodí se ve tmě. Osvětlení nesplňuje svou funkci a hrozí nebezpečí úrazu.

 

sídliště Erbenova ulice-revitalizace

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 1.11.2021, 09:19:11

Dobrý den, žádám o informaci, kdy začnou práce na revitalizaci sídliště na Erbenově ulici, především rozšírení parkoviště. Děkuji

 

Parkování nemocnice

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 13.9.2021, 11:40:22

Dobrý den, ráda bych vznesla připomínku, týkající se parkování u nemocnice v Šumperku. Před nemocnicí je velmi pěkné parkoviště, avšak stále plné....Když jede člověk ráno na 8:00 hod na objednané vyšetření s dítětem do nemocnice, nelze zaparkovat. Veškerá parkovací místa jsou naprosto plná a vznikají nepříjemné situace. Budou se další parkovací místa řešit? Děkuji.

 

Obnovení zeleně po revitalizaci na sídlišti Šumavská

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 11.6.2021, 10:43:03

Loni proběhla revitalizace sídliště na Šumavské ulici, kde mimo parkovacích míst, která byla zajisté potřebná, bylo nainstalováno kolem 3 domů cca 20 laviček, jedno miniaturní hřiště pro děti od 1 roku do pěti. To vše na úkor zeleně, která tam před tím byla. Přibyl 1 jediný stromek a to pouze na přední stranu sídliště. Vzadu nic. Zajímalo by mě, proč se neosázela plocha mezi novými chodníky a taktéž velký travnatý plac? Proč se místo zbytečných 15ti laviček nezainvestovalo do keříků a stromků, aby se nějak vykompenzovalo to parkoviště vzniklé místo trávníku a kopečku na kterém děti v zimě sáňkovaly ?

 
Vytvořeno 22.8.2012 12:13:59 | přečteno 144240x | ernest
load