Úvodní strana > Potřebuji vyřídit
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Požadavky občanů

 

Doprava ul. Langerova

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: MP
Datum poslední změny: 24.3.2023, 08:42:50

Každý den zejména v časech cca 7:00-8:00 hodin a odpoledne mezi 15:00-16:30 hodin se opakuje situace na ulici Langerova kolem pekařství Sázava a Pod Poštou, kdy řidiči místo, aby využili určeného parkovacího prostoru (mimochodem volného) parkují svá vozidla na chodníku u budov, popř. těsně u chodníku před vchody a vjezdy, kdy blokují prostor pro chodce, zákazníky, vozidla obsluhy, a svým chováním ohrožují a znemožňují těmto dostupnost. Rovněž si po této ulici jezdí bez dodržování jakýchkoliv rychlostních omezení a dalších dopravních pravidel. Jako majitelům a podnikatelům nám toto opravdu velmi vadí.

 

Rotoped

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: MJP-OKS
Datum poslední změny: 24.3.2023, 08:43:46

V potoce se nachází rotoped, zřejmě někdo přestal sportovat a neodvezl ho do sběrného dvora. Prosím o jeho uklizení. Je tam v potoce již nejméně tři týdny.

 

znečištěná cyklostezka a vozovka

Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 20.3.2023, 14:27:26

z areálu po zbourání budov opět někdo vyjel a znečistil nedávno uklizenou cyklostezku a vozovku, opakuje se to pořád dokola už několik let vždy pouze odpověď že bude dotyčný informován a nic se s tím neděje

 

Zničený chodník

20230309 163607
Historie události
Aktuální stav: V řešení
Typ požadavku: RUI
Datum poslední změny: 14.3.2023, 09:33:35

Dobrý den, chtěl bych poprosit, zda by se mohl opravit chodník podél Schola Viva. Celý je vypoulený a okraje jsou propadlé, čímž vznikají velké louže a nedá se tudy projít. Děkuji za kladné vyřízení.

 
Vytvořeno 22.8.2012 12:13:59 | přečteno 173839x | ernest
load