Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Komunální odpad > Dokumenty a formuláře
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žádost o zapůjčení bionádoby

Směsný komunální odpad obsahuje vysoký podíl biologických složek. Proto chceme tento podíl omezovat a bioodpad využívat a neukládat jej se směsným komunálním odpadem do skládky.


Žádost - bioodpad

Kontaktní údaje zájemce o svoz bioodpadu
Jméno*:
Příjmení*:
Datum narození*:
Adresa trvalého pobytu žadatele
Ulice*:
Číslo orientační*:
Telefon:
E-mail:
Adresa umístění nádoby (jen pokud je rozdílná od trvalého pobytu):

Potvrzuji, že jsem se seznámil s dokumentem Ochrana osobních údajů společnosti Město Šumperk a souhlasím se zpracováním osobních údajů. Jsem si vědom, že mohu kdykoliv požádat o úpravu osobních údajů a nebo o jejich vymazání.

Vytvořeno 3.9.2013 - aktualizováno 22.6.2020 16:22:24 | přečteno 8362x | hrachovina
load