Úvodní strana > Potřebuji vyřídit > Komunální odpad
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aktuality

Upozornění ohledně třídění plastu

Injekční stříkačky, inzulinová pera, nespotřebované či prošlé léky nebo jiné obaly ze zdravotní či veterinární péče v domácím prostředí patří do lékárny nebo se předávají zpět poskytovateli zdravotní či veterinární péče. Nelze vhazovat do kontejnerů na tříděný odpad.

odpady, obrázek se otevře v novém okně

12.-23. ZÁŘÍ 2022

Podzimní svoz objemného odpadu prostřednictvím velkoobjemových kontejnerů přistavených na 40 stanovištích ve městě i u zahrádkářských kolonií proběhne ve dnech 12.9.2022 až 23. 9. 2022. Kontejnery budou přistavovány na stanoviště v pracovní dny dle rozpisu a další pracovní den budou odvezeny. Kontejnery přistavené v pátek budou na stanovišti přes víkend a budou odvezeny v pondělí ráno.


Možnost předání nebezpečného odpadu na sběrný dvůr

Fyzické osoby, kterým vznikl nebezpečný odpad na území města Šumperka a nemají ve městě trvalý pobyt, mohou tento nebezpečný odpad odevzdat v sobotu 17. září 2022 od 8 do 12 hodin na sběrném dvoře na Příčné ulici.

Občané s trvalým pobytem v Šumperku mohou nebezpečný odpad odevzdávat na sběrné dvory celoročně.


Svoz bioodpadu v roce 2022

Svoz bioodpadu z hnědých 240L a 1100L nádob bude zahájen v pondělí 7. března 2022.

Velkoobjemové kontejnery na bioodpad budou přistavovány na stanoviště od 7. března 2022.

Více informací ke svozu bioodpadu naleznete zde.


Vytvořeno 21.4.2021 13:33:53 - aktualizováno 10.8.2022 10:55:25 | přečteno 2866x | hrachovina
load