Úvodní strana > Potřebuji vyřídit
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotační programy

Vítejte na stránce, která nabízí přehledné informace o možnostech čerpání dotací poskytnutých z rozpočtu města Šumperka na stanovený účel v programu:

Upozornění pro žadatele!

Upozorňujeme žadatele, že v souvislosti s nabytím účinnosti zákona č. 37/2021 Sb. o evidenci skutečných majitelů a v souladu s touto skutečností novelizovaným ustanovením § 10a odst. 3 písm. f) zákona č. 250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, došlo ke změně povinnosti při předkládání údajů o skutečných majitelích právnických osobikona souboruVíce informací naleznete zde.


Podpora neziskových akcí

Dotací se rozumí peněžní prostředky poskytnuté z rozpočtu města Šumperka z programu „Podpora neziskových akcí“ na pokrytí části neinvestičních nákladů spojených s realizací následujících projektů:

  • Uspořádání jednorázové neziskové akce se sportovní, kulturní, zdravotně-sociální nebo jinou veřejně prospěšnou náplní za níže uvedených podmínek.
  • Uspořádání cyklu neziskových akcí se sportovní, kulturní, zdravotně-sociální nebo jinou veřejně prospěšnou náplní za níže uvedených podmínek.
  • Uspořádání vícedenní pobytové akce (s počtem 15 a více účastníků), se sportovní, kulturní, zdravotně-sociální nebo jinou veřejně prospěšnou náplní za níže uvedených podmínek.
 

Podpora celoroční činnosti

Dotací se rozumí peněžní prostředky poskytnuté z rozpočtu města Šumperka z programu „Podpora celoroční činnosti“ na spolufinancování neinvestičních nákladů spojených s činností organizací, které pracují s dětmi nebo ve zdravotně-sociální oblasti.

Podpora výkonnostního sportu

Dotací se rozumí peněžní prostředky poskytnuté z rozpočtu města Šumperka z programu „Podpora výkonnostního sportu“ na spolufinancování neinvestičních nákladů spojených s účastí v soutěžích výkonnostního sportu.

Vyhodnocení dotačních programů

Granty a dotace 2011-2015

Výkonnostní sport 2011-2015

Vytvořeno 5.10.2015 15:22:38 - aktualizováno 28.4.2022 13:28:21 | přečteno 12341x | hrachovina
load