Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úprava okolí bývalé trafostanice v příměstském lese a vyznačení andělských stezek

Příspěvek Olomouckého kraje byl využit navybudování tzv. „místa pro setkávání s anděly“ – které vzniklo u nově rekonstruované bývalé trafostanice v příměstském rekreačním lese v okolí města Šumperka. Díky projektu bylo do objektu bývalé trafostanice a blízkého okolí umístěno celkem 5 ks andělů, byla vybudování ocelová lávka do patra objektu a venkovní posezení. Zároveň došlo k osazení 3 ks informačních cedulí ztvárněných jako andělské perutě. Rovněž byl zpracován tiskový průvodce po andělských stezkách, který provede turisty po stopách andělů v příměstském lese. 

Logo Olomoucky kraj

Název dotačního titulu: Podpora cestovního ruchu v turistických regionech Jeseníky a Střední Morava

Termín realizace projektu:  10 – 12/2017

Celkové výdaje: 457 877,- Kč
Dotace: 220 000,- Kč

Poskytovatel dotace: Olomoucký kraj 

Vytvořeno 30.1.2018 8:25:26 | přečteno 455x | hrachovina
load