Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stavební úpravy MŠ Šumavská v Šumperku - snižování energetické náročnosti

Banner OPZP Fond soudržnosti

Předmětem podpory je realizace úspor energie v objektu Mateřské školy na ul. Šumavská v Šumperku. Opatření na snížení spotřeby energií spočívají v zateplení obálky budovy kontaktním zateplovacím systémem, zateplení plochých střech a výměna výplní otvorů. Realizací tohoto projektu došlo ke snížení emisí CO2  a k úspoře energie.

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou Unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Termín realizace projektu: 1.7.2013 - 31.10.2013

Celkové výdaje projektu:. 3 356 225,96 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 2 461 603 Kč
Dotace OPŽP: 2 215 442,70  Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí ČR, www.mzp.cz
Zprostředkující subjekt: Státní fond životního prostředí ČR, www.sfzp.cz
Operační program Životní prostředí - www.opzp.cz.

Vytvořeno 13.8.2013 14:27:24 - aktualizováno 28.8.2014 13:47:14 | přečteno 1572x | hrachovina
load